تبلیغات
۩۞۩ اس ام اس ۩۞۩ - اس ام اس و جوک جدید 90
۩۞۩ اس ام اس ۩۞۩
اس ام اس و جوک،داستان کوتاه،آموزش،ورزش،سرگرمی،دانلود،موزیک

مرتبه
تاریخ : 18 اسفند 89

یارو می ره تماشای رقص باله از اول تا آخرش خواب بوده. بعد ازش می پرسن چه طور بود؟ میگه آدمای خیلی خوبی بودن. دیدن من خوابم، رو نوک انگشت راه می رفتن!


از یارو می پرسن واحد کمتر از مثقال چیه؟ میگه چس مثقال!روباهی به زاغی گفت: چه دمی، چه سری، عجب پایی! زاغ عصبانی شد و گفت:  بی‌تربیت! خجالت بکش. اون موقع من کلاس اول بودم. حالا شوهر دارم!

 

 یارو می ره دم در آزمایشگاه داد می زنده: پس کی می خواین جواب خون شهدا رو بدین؟از یارو می پرسن چه جوری بستنی کیم می خوری؟ می گه می ذارمش لای نون، سیخشو می کشم بیرون!یه روز سه تا دیوونه رو می اندازن تو یه اتاق دو تاشون مى رقصن، یکیشون  هم میگه:  سبز - آبى - قرمز ازش می پرسن چرا این جورى می گى؟ میگه من رقص نورم!از یارو می پرسن برای بستن یک لامپ به چند نفر احتیاج داری؟ می گه 3  نفر. می گن چرا 3 نفر؟ میگه: یه نفر میره بالای نردبون لامپ رو بگیره،
            دو نفر هم از پایین، نردبون رو بچرخونن!یارو زنشو بدجوری می زده، ازش می پرسن چی کار کرده که می زنیش؟ می  گه اگه می دونستم که می کشتمش!یارو با کلید گوشش رو تمیز می کنه، گردنش قفل می شه!به یارو می گن: فهمیدی زلزله اومد؟ می گه: نه! من روم اون ور بود!دو نفر تصمیم می گیرند فارسی حرف بزنند.
            اولی: پا شو!
            دومی: نمی پاشم!
            اولی: نمی پاشم چیه؟ باید بگی پاشیده نمی شوم!


یارو میره WC باد صدادار میده! میاد بیرون می بینه چندتا دختر جلوی  در ایستادن. برای اینکه ضایع نشه میگه: اه! بی فرهنگا! شیمیایی می زنن  آب نمی ریزن صداش بره!!!

یارو رفت حج. اونجا نه نماز می خوند، نه طواف می کرد... ازش پرسیدن   چرا؟ گفت: به ما گفتن همه چیز با کاروانه!


یارو داشته دعا می کرده: خدایا! یه وانت نیسان بهم بده. و این جمله   رو تکرار می کرده. .   بعد می شنوه که یک نفر دیگه هم از اون طرف می گه: خدایا یه هزار تومانی   بهم بده، اونم همیجوری داشته اینو تکرار می کرده.  یارو دیگه خیلی عصبانی می شه، می گه: بابا بیا این هزار تومان رو
            بگیر برو، بزار حواسش به ما باشه


دو تا آبادانی به هم می رسن. اولی می گه: جات خالی دیروز رفتم شکار هفت
            تا خرگوش چهار تا آهو سه تا شیر شکار کردم.
            دومی میگه: همش همین؟
            اولی می گه: بابا، آخه با یک تیر مگه بیشتر از اینم می شه؟
            دومی میگه : تازه تفنگم داشتی؟


یارو رفته بوده چتربازی. موقع پرش از هواپیما، فرمانده بهش می گه:  وقتی پریدی بیرون دکمه سبز می زنی چترت باز میه، یک درصد اگر باز نشد،  دگمه قرمز رو می زنی که حتما چترت باز می شه. بعد وقتی رسیدی پایین یک  چیپ هم پایین منتظرته که می بردت پادگان. حالا بپر.  یارو می پره، دگمه سبز رو میزنه چتر باز نمی شه، دگمه قرمز رو میزنه  چتر باز نمی شه، می گه اگه شانس ماست، حالا اگر برسیم پایین جیپه هم  رفته

یارو دو تا چراغ قرمز رو رد می کنه.  پلیس نگهش می داره، ازش می پرسه چرا پشت چراغ قرمز توقف نمی کنی؟  یارو می گه من از یه نفر آدرس پرسیدم، گفت چراغ اولو رد می کنی،   چراغ دومو رد می کنی، رسیدی چراغ سوم می پیچی دست راست!


طبقه بندی: اس ام اس خنده دار، 
ارسال توسط یزدان

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما کدام نوع از جوکها باحالتره ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی